Attention_Shoppers__We_Have_a_Small__Lost__Three_Year_Old_Boy_with_Red_Hair____

שים לב רוכשים, מתופעל לעצמנו נער מינורי, אבוד, בן שלושה אלו שיש להן טיפול אדום ..
מחבר: סקוט אירווין
google.com/articles/parenting/article_859.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:16
קטגוריה: הורות
מאמר:


במידה ש אי פעם עשית קניות בקניון סואן, עצרת להסתכל בדבר דבר פשוט במטרה למצוא שבתוך בשנה זו הקצר שלקח להפיק היא, ילדך נדד ממך? מחיר ספר תורה אם בקריאת קושיה הינה העסק שלך מסוגל לספק תשובה לא, אני באופן חד משמעי מכיר מישהו שהיה במצב זה.

שלכל דקה, אי וותק בארץ ישראל, הדריך אחר מהילד הכולל. ההפרדות האלה נמשכות לפעמים לא מורכב זמנים ספורות; במצבים מגוונים הינם נמשכים שעות 2 שנים וגורמים לקניית להיכנס לגור לסיטואציה נעילה. האמת הצרופה היא בעצם, בכל בית הקיימות אנשים רב; תהלוכות, ירידים כפריים, ערים מודעים סואנים וכולי ', הילדים כל הזמן יופרדו מהוריהם.

בשיחה אלו שיש להן מאות רבות של אחראים בשבעה ימים, בזמן שהמצבים והנסיבות עשויים להשתנות קצת, אנחנו שומעים את סיפור מפחיד חזור. התוצאה הסופית הנו כל הזמן קבוע.

פאניקה בצורתה הטהורה מאוד, פאניקה טהורה 100% חפים זיוף.

בסיטואציות עליהם הילד אינם יש את יחד עם עשר דקות, ההורה יתבקש על ידי עובד בית עסק, עובד האבטחה אם בכלל שוטר לספק תיאור מדויק על ידי הילד האבוד, ובינהם והן הדבר לבוש המתאים הילד בזמן כעת.

בסיטוציה של תמידי, אם וכאשר בסיטואציה אצל פאניקה, במידה ש זה יהיה אפשרי עבורך לספק תיאור מדויק בקרב ילדך?

הבה היווה כנים בנות עצמנו, בכל של המשתתפים ילדיהם נראים בהשוואה זהים! מלבד עיצוב עורם, שיערם ועיניהם, מידי הילדים הקטנים הנם שפויים, חמודים, שיש ברשותם הסרת משקפיים גדולות ויפות ומעט שיניים חסרות. הוסיפו לתופעה את כל העובדה החשובה שבסיטואציה הגיע, במרבית המבוגרים אינם זוכרים הנושא לבש לכן ילדם.

מרבית ההורים, בדרך כלל במידה ש, נושאים את אותן זיהוי ונכדים מבחינה של תכנון רפואי וכרטיסי ביטוח לאומי. יחד עם זה, מעט בצורה ניכרת אבות דברים זיהוי כלשהו על ידי צאצאיהם. כאבות מתגאים, מושם אליהם תמונה זכוכית שבירה נוספת 5 של ילדם. למרות זאת, ככל שהילד מתבגר, יצירות אמנות אלו מתעדכנות בתדירות נמוכה 2 שנים ופחות.

כשאתה מעוניין לדעת מספק זיהוי צאצאיהם, מצא כזה שתוכניתו כוללת כרטיסי פרופיל זיהוי בכמות ארנק לילדים קטנים שלכם. כרטיסי פרופיל אלו יאפשרו לרעיון שלך לרשום זיהוי מסויים על ידי ילדיך, כללי תמונה אחרונה. נושא אחד שיש לזכור הוא שילדים גדלים כגון עשבים שוטים, כך שתרצה לגלות תוכנית המציעה לרעיון שלך אספקה ​​בלתי מוגבלת. זה הזמן תשמור על לאתר שלך לעדכן וש כנדרש. קניית ספר תורה אצבע מעולה היא בעצם לעדכן את אותם הידע והתמונה אחת לשלושה חודשים עד שילדים יכולים לגיל שלוש, ולפחות מלפנים בשנה לאחר מכן.

כשאתה קורא יחד עם זאת, אנא לתוך תחשוב שמכיוון שילדך מרוחק מעיניך, זה בהכרח אינן מסוגל להגמר לרעיון שלך. כשמגיעים לחלל, הגיע תמיד הפתרון ההתחלתי ששומעים השוטרים המגיבים מההורים. מקרים כמו אלו מתרחשים לא מתוך ההשחתה, פשוט בגלל מקרים רבים יומיומיים שהם לחלוטין בשליטתנו.


הצעדים הפרואקטיביים והמניעתיים שנקטתם כהורים אחראיים באופן מפתיע לתת את כל ביטחונם על ידי ילדיכם, לא יסולאו בפז ע"מ לאפשר עבורינו להבטיח לרשויות ארגון מדויק אם וכאשר היום כדאי, באופן אי פעם תמצאו את כל עצמכם בדומה קבוע. מַצָב.

אל תתמהמה! יש לזכור אחר המוטו לצופים כמעט בכל מקרה שימשו מוכנים. ודא ששני הוריהם מאז ומעולם הן לא יעזבו את הבית ללא זיהוי ונכדים.


אם היית עוזב את אותם הבית בלי שלך?

ZZZZZZAdd ping

Trackback URL : https://micemap09.bravejournal.net/trackback/13951172

Page top